מערכת CRM לעמותות: הדרך האידאלית לנהל עמותה | Frontask

השאירו פרטים

  CRM לעמותות: חיזוק קשרי תורמים והשפעה

  כל עמותה יכולה להיעזר בשירותיה של מערכת CRM לעמותות, מאחר ומדובר על דרך מומלצת לייעל את העבודה השוטפת ולהימנע מטעויות אנוש. רוב העמותות מורכבות ממספר רב של אנשים, לכן חשוב להקפיד על ניהול יעיל ומקצועי של כל המערך. מערכת CRM תוכל לסייע לכם לנהל את כל התחומים השונים של העמותה, ללא שום חשש מטעויות אנוש או מאי דיוקים שונים. המערכת מאפשרת להפוך חלק ניכר מהפעולות לאוטומטיות, דבר שמאפשר לחסוך בכוח אדם, בזמן ובמשאבים. תוכלו למשל להשתמש במערכת על מנת לשלוח הודעה אוטומטית לתורמים שלכם, להפיק ולשלוח אליהם חשבונית מס וקבלה וכמובן לאחל להם חג שמח או לעדכן בפעילויות השונות של העמותה. באמצעות המערכת תוכלו לנהל את התשלומים השוטפים מהתורמים שלכם ולאפשר לתורמים חד פעמיים לשלם באופן מהיר, יעיל ומאובטח.

  מערכת CRM לעמותות – הדרך האולטימטיבית לנהל את העמותה שלכם

  כל מנהל עמותה יודע כי לא ניתן היום לנהל את העמותה ללא מערכת קשרי לקוחות מתקדמת ואמינה. המערכת מאפשרת לנהל בצורה יעילה את כל האספקטים השונים של העמותה, דבר שחיוני לניהול השוטף והתקין שלה. אף מנהל לא יכול להתנהל באופן עצמאי מול המתנדבים, התורמים והמשימות השונות שיש לבצע על בסיס יומיומי, לכן רק הגיוני להיעזר במערכת איכותית ויעילה שתבצע חלק ניכר מהעבודה השוטפת. המערכת תסייע לעמותה שלכם לחסוך בהוצאות מיותרות ולהתנהל בצורה אידיאלית עם מינימום כוח אדם ומשאבים מינימליים. הדבר יאפשר לכם לפנות את האנרגיה והמשאבים שלכם לנושאים החשובים לעמותה שלכם, ובכך לייעל את ההתנהלות הכללית ולתרום יותר לתחום שרלוונטי עבורכם.

  CRM לעמותות – כל היתרונות

  באמצעות מערכת קשרי לקוחות תוכלו לשמור על קשר רציף וקבוע עם קהל התורמים וכל מי שמתעניין בעמותה שלכם. המערכת מאפשרת לשלוח מיילים והודעות לרשימת התפוצה שלכם, במטרה לעדכן את כולם לגבי הפעילות השוטפת של העמותה. כמו כן, תוכלו להשתמש במערכת לצורך ניהול המתנדבים וחברי העמותה, יצירה של קמפיינים ממוקדים לקהל התורמים, שליחה של הזמנות לאירועים מיוחדים וכדומה. המערכת מאפשרת ליצור קשר לטווח ארוך עם התורמים, במטרה להגדיל את הסיכוי לתרומה קבועה וכמובן להגדלת סכום התרומה. תוכלו להשתמש במערכת על מנת לשלוח מכתב תודה בעל אופי אישי לכל תורם וכמובן לספק הטבות מיוחדות לתורמים המובילים שלכם.

  אנו בחברת פרונטסק נשמח לספק לכם מערכת CRM לעמותות. מערכת קשרי הלקוחות שלנו נחשבת לאחת המערכות המתקדמות ביותר בשפה העברית, מאחר והיא מבוססת על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל לעשור בתחום ונשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי הפתרון המושלם ביותר לצרכי העמותה שלכם. המערכת שלנו תוכל לספק לכם את כל הצרכים של העמותה, כולל גבייה, חיובים מתחדשים באופן אוטומטי, ניהול יומנים ועוד. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!

   

  תראו מה אומרים עלינו

  אנחנו מקשיבים ללקוחות שלנו, ועובדים בשיטה מובנית עם ביצוע סקרים וקבלת היזון חוזר, על מנת לקלוט מכם את כל האינפורמציה הנדרשת, ליישם אותה בגירסאות חדשות באופן שוטף, וכך ללמוד ולהשתפר כל העת.

  לקבלת מידע והצעת מחיר