אוטומציה עסקית - שימוש עם מערכת אוטומציה לעסק | Frontask CRM

השאירו פרטים

  אוטומציה עסקית

  העולם העסקי צועד קדימה בצעדי ענק ואחת ההצלחות הגדולות של ארגונים וחברות גדולות מתרחשת בזכות ביצוע אוטומציה עסקית בהתאם לתחום העיסוק שלהם.

  היתרונות של שיטת אוטומציה עסקית

  בסיס הפעילות באמצעות אוטומציה לעסק בהכוונה של פרונטאסק הוא חיפוש ויישום של תהליכי עבודה יעילים אשר יקצרו את הזמן שמקדיש כל עובד לנושא מסוים.

  אם מדובר בפעולות רוטיניות שחוזרות על עצמן אפשר ליצור מהלך של אוטומציה עסקית וכך הפעולות יתבצעו באופן אוטומטי ללא צורך בהתערבות של העובד.

  הוא רק יוודא שהאוטומציה הארגונית המהירה הזו מתבצעת בפועל ולכן יקבל דוחות ממוקדים ויראה את תמונת המצב העדכנית לאורך כל הדרך.

  העובדה שהעובד אינו מבצע לאורך כל היום את הפעולות הללו שוב ושוב, חוסכת לו שעות עבודה והוא מנתב את השעות הפנויות למטרות אחרות.

  אוטומציה לעסק – שינוי במהלך העבודה היום יומי

  השימוש במערכות אוטומציה עסקית באמצעות פרונטאסק מובילות לכך שאין טעויות אנוש במערכת, סך ההוצאות התפעוליות פוחת, הביצוע של המשימה הוא מהיר מאד, יש שיפור משמעותי ביעילות של ביצוע המשימות ולאור כל המכלול הזה, החברה מגדילה את הרווחיות שלה.

  פעילות במחלקות השונות של החברה

  אוטומציה לעסק מתאימה מאד למחלקות שונות בכל חברה, כמו לדוגמה מחלקת הכספים, הלוגיסטיקה, מרכז השירות ללקוחות, השיווק והמכירות, הרכש, התפעול ועוד.

  אם מדובר לדוגמה בלקוח שהעביר הזמנה באתר המקוון, מיד לאחר התשלום הוא מקבל הודעה אוטומטית, כי הזמנתו התקבלה והצוות מלקט עבורו את הפריטים הנחוצים.

  לאחר כמה שעות או ימים תלוי בקצב ליקוט המוצרים ובזמינותם, הוא מקבל הודעה על כך שהמוצרים נארזו ובהמשך הוא יקבל הודעות על מועד האספקה, תיאום מועד עם השליח והעברת שאלות נוספות הקשורות לשילוח.

  לאחר האספקה הלקוח מקבל הודעה אוטומטית כי החבילה נמסרה ולאחר מכן מקבל גם הודעה נוספת לגבי שביעות הרצון שלו על השירות.

  דבר גורר דבר וכל הפעולות הללו מתבצעות על ידי אוטומציה לעסק ייעודית לחברה זו והיא תואמת את אופן ההתנהלות שלה.

  הערך המוסף של השימוש במערכת CRM זו הוא רחב מאד, הן פרודוקטיביות גבוהה עבור ההנהלה והן תחושה נפלאה של הלקוחות, כיוון שהספק נמצא איתם תמיד בקשר ולכן הם מקבלים מידע און ליין.

  אם נראה לך שמערכת זו תסייע לכם בניהול העסק ביום יום, דברו אתנו ואנחנו נשמח לשמוע את הצרכים שלכם ולהתאים לכם את המערכת המתאימה ביותר מבין כמה וכמה אופציות מתוחכמות הקיימות כעת.

  בנוסף, מוזמנים להתרשם עוד ממגוון שירותינו:

  תראו מה אומרים עלינו

  אנחנו מקשיבים ללקוחות שלנו, ועובדים בשיטה מובנית עם ביצוע סקרים וקבלת היזון חוזר, על מנת לקלוט מכם את כל האינפורמציה הנדרשת, ליישם אותה בגירסאות חדשות באופן שוטף, וכך ללמוד ולהשתפר כל העת.

  לקבלת מידע והצעת מחיר