אודות: בואו תכירו מקרוב את מערכת הCRM שלנו - Frontask CRM

השאירו פרטים

  אודות

  בכל פעילות עסקית, בכל פעילות שיווקית המערכת המתקדמת שלנו נותנת לכם מענה – אוטומציה של פעילויות שונות המתרחשות בעסק או כאלה הקשורות במערכות חיצוניות, קליטת לידים אוטומטית, ניהול הרשאות ופעילות המערכת שלנו לניהול הפעילות העסקית מכסה את כל הצרכים שלך.

  כמערכת שמבינה עסקים, ומבינה שמאחורי העסק עומדים אנשים, אנו מקפידים על רמת שירות לקוחות, הנמדדת מידי שנה בסקרי שביעות רצון וזוכה לדירוג הגבוה ביותר.
  אנו מקפידים על הדרכה ללקוחות כך שהם יוכלו לטפל בעתיד בכל עדכון והוספת עוד ועוד נדבכי פעילות, אבל תוך כדי כך כבר בהטמעת המערכת אנו יוצקים את העולם העסקי שלכם לתוך המערכת וכבר תוך שבשעות בודדות אפשר לעלות עם המערכת לפעילות מלאה אצלכם.

  וגם זה עוד לא הכול – מערכת Frontask היא מערכת שתהיה זמינה לכם מכל מקום – מהבית, מהמשרד, אם אתם צריכים משהו כשאתם נופשים בחול (תהנו!), אם יש לכם מחשב או פלפון עם גישה לאינטרנט – תוכלו למצוא כל פרט מידע שאתם זקוקים לו כדי להמשיך את הפעילות שלכם, בעזרת מערך דוחות מתקדם הנותן לכם אפשרות מלאה לנתח ולשקלל את כל המידע שאספתם ולנתח את המידע במהירות ובקלות.

  לכם יש חזון עסקי וארגוני – תנו לנו לקחת חלק ולעזור לכם, לעובדים שלכם, להגשים אותו. תנו למערכת Frontask לנהל  אתכם ועבורכם את הפעילות כדי שאתם, הצוות שלכם, תהיו זמינים ליותר לידים, ליותר לקוחות מרוצים, ליותר זמן ולהרבה יותר רווחים!

  למה אנחנו

  מערכת CRM מתקדמת עבור ניהול קשרי לקוחות, Frontask CRM, מציגה גישה חדשנית ויעילה מאין כמוה עבור ניהול קשרי לקוחות בענן, ומאפשרת לטפל בלקוחות, בשותפים עסקיים ובספקים - באופן מלא ורב מימדי.

  Frontask CRM - מערכת CRM

  שירות VIP וזמינות מלאה מכל מקום

  אנחנו קשובים תמיד לצרכי הלקוחות וזמינים תמיד עבורכם, ומכל מקום שתבחרו, ללא צורך בהתקנות כלשהן. מהמשרד או מהבית

  Frontask CRM - מערכת CRM

  ניהול מועדון לקוחות ודיוור

  מאפשרת לפלח באופן מדויק את בסיס הנתונים שלכם, כדי שתוכלו לשלוח ניוזלטר או הודעות לכל סוג לקוח את ההצעות המתאימות בדיוק עבורו

  Frontask CRM - מערכת CRM

  עדכונים שוטפים

  מערכת Frontask CRM מתעדכנת כל העת, ומציגה גירסאות חדשות ומשופרות באופן עקבי

  Frontask CRM - מערכת CRM

  פתרון מוכח באופן מדעי

  המערכת CRM של פרונטאסק היא היחידה שמציעה פתרון אמיתי ומוכח מדעית לניהול קשרי הלקוחות ולשיפור הפעילות בעסק

  Frontask CRM - מערכת CRM

  ניהול יעיל ונוח של המידע הארגוני

  מסכי ניהול חכמים, להזנה ועדכון של המידע הארגוני, עם פרטי הלקוחות, בקשותיהם, התכתבויות, פרופילים מותאמים אישית

  Frontask CRM - מערכת CRM

  עבודה ממוקדת משימות

  למפות בקלות את הפעילות העסקית שלכם אל המערכת CRM, ולבצע מעקב אחרי חלוקה וביצוע של משימות

  חברת OffiSense פיתחה עבור לקוחותיה מטריה של שירותים מתקדמים המספקים מענה מלא, בתחומי האדמיניסטרציה, הניהול האישי, ניהול השיווק והמכירות, ושימור לקוחות. אחד הכלים העיקריים בהם אנו משתמשים היא מערכת ה-Frontask CRM. המערכת משמשת את עובדי OffiSense, אך לא רק.

  כחלק מאופן עבודתנו, מערכת ה-Frontask CRM מהווה כלי המוטמע אצל לקוחותינו הרבים, ומהווה נדבך משמעותי בהבניית תהליכי העבודה של משרדם והתנהלות נכונה ויעילה ביותר. עובדי OffiSense מיומנים בעבודה במערכת ה-CRM על היבטיה השונים, הן בניהול המשימות, הלקוחות, ותהליכי השיווק המתנהלים בה, ומדווחים על שביעות רצון מנוחות ופשטות השימוש בה.

  כמנהלת החברה, אני נהנית מדוחות ניהול וביצוע מתקדמים, ומצליחה באופן מושכל להתנהל מול צרכי העבודה היומיומיים של חברת OffiSense ולקוחותיה.

  לא זאת אף זאת – אני חייבת לציין כי אנו נהנים משירות לקוחות נפלא, אוזן קשבת לצרכינו, נכונות והירתמות בכל עת נדרשת – מכל צוות Frontask CRM.

  אתי זומר,

  מנכ”ל OffiSense

  ״המערכת CRM הזו היא חלק מרכזי בארגון, תהליכי העבודה הפכו יעילים ביותר וניכר בחיסכון בזמן עבודה, נדמה כאילו היתה קיימת מאז ומעולם וקשה לחשוב היום על עבודה בלעדיה.״
  אני רוצה להודות לצוות Frontask CRM, שעזרו לי לעשות סדר בארגון. שנים שחיפשנו פיתרון וניסינו תכנות CRM למיניהן ולא הצלחנו למצוא משהו שמצד אחד יהיה ידידותי ויחד עם זאת ייתן מענה נכון עבורנו. חשבתי שהברירה היחידה שנותרה היא לקחת מתכנת שיבנה עבורי תכנה שתתאים במדויק לאופי הארגון שלנו, אך בסופו של דבר החלטתי שאין לי את הזמן לבנות מערכת בעצמי.

  זמן רב לקח עד שהחלטתי בכלל לחפש תכנה אחרת. ממש במקרה אחת העובדות שלי עשתה חיפוש באינטרנט והגיע לאתר שלכם, כבר כשראינו את הסרטון התכנה היתה נראית ידידותית מאוד והחלטנו לתת צ'אנס. כבר בפגישה הראשונה עם שגיא, שהראה כל כך הרבה סבלנות ולימד בצורה מאוד פשוטה וברורה, הבנתי כי מדובר בתכנה מאוד ידידותית ומתאימה לצרכינו.

  כמעט כל שאלה או 'התקלה' מצידי לשגיא היה מענה מיידי. כבר לאחר הפגישה בניתי לבד את תהליכי העבודה, וגם החשש שלי בנוגע להטמעת התכנה לשאר העובדים בארגון התבדה, ולהפתעתי הספיקו לי כמה דקות הדרכה עם כל עובד ותוך מספר ימים כל הארגון החל לעבוד על התכנה כאילו שירתה אותנו כבר שנים.

  כיום המערכת הזו היא חלק מרכזי בארגון, תהליכי העבודה הפכו יעילים ביותר וניכר בחיסכון בזמן עבודה, נדמה כאילו היתה קיימת מאז ומעולם וקשה לחשוב היום על עבודה בלעדיה.

  תודה לשגיא ולצוות שעזרו לנו לנהל את הארגון ביעילות!

  גנית פרג

  מרכז לילה טוב

  איך לנהל נכון את העסק

  חברת איתן תיירות והפקות מתמחה בארגון והפקת ימי גיבוש וכיף לחברות מובילות במשק הישראלי.

  בשנה האחרונה הרחבנו את מעגל לקוחותינו בצורה משמעותית, ואין ספק שבעזרת מערכת Frontask CRM העבודה במשרד התייעלה ביותר. המערכת מאפשרת לנו מעקב שוטף אחר לקוחות, ומערך המשימות מארגן את הדברים ומונע פספוסים כך שכל לקוח מקבל את המענה המבוקש. המערכת נוחה וברורה וגם העובדים אשר חששו בהתחלה מעידים היום על סדר וארגון שהתוכנה הכניסה לעבודה השוטפת במשרד.

  יש לציין במיוחד את התמיכה המצויינת שמלווה אותנו כל הזמן בסבלנות ובמהירות ונותנת מענה לכל צרכינו.

  וכמאמר מנהלת הלקוחות הראשית שלנו: 'איך הסתדרנו קודם בלי מערכת CRM? ..' (-:

  תודה לשגיא, צבי וכל הצוות היקר ובהצלחה בהמשך.

  יעלה מורשת

  איתן תיירות

  תראו מה אומרים עלינו

  אנחנו מקשיבים ללקוחות שלנו, ועובדים בשיטה מובנית עם ביצוע סקרים וקבלת היזון חוזר, על מנת לקלוט מכם את כל האינפורמציה הנדרשת, ליישם אותה בגירסאות חדשות באופן שוטף, וכך ללמוד ולהשתפר כל העת.

  לקבלת מידע והצעת מחיר