עדיין לא לקוחות? הירשמו עכשיו למערכת ה-CRM הטובה בישראל והגדילו את הרווחים:

Leave this empty:

חברת יעד סליקה ונאמנות

חברת יעד סליקה ונאמנות היא מפיצה מורשה של חברת שב”א להפצת שירות של “שרת תשלומים” ו”שרת אירוח” לתוכנת אשראית של שב”א. חברת יעד סליקה ונאמנות עומדת בתקן PCI-DSS כחברה הנותנת שירותים (Service Provider) ברמה הגבוהה ביותר Level 1. חברת יעד שריג וחשבונאים מוכרת כלשכת שירות של מס”ב לצורך העברת כספים ותשלומים.

שמיר מערכות - InforU

חברת שמיר מערכות ומפעלים בע"מ, בעלת המותג InforUMobile מספקת מערכת שיווק רב ערוצית לארגונים. החברה נחשבת מובילת שוק ופועלת בתחום זה כ- 15 שנה ומספקת את השירות ללמעלה מ- 10,000 ארגונים וחברות בארץ. פלטפורמת השיווק של InforUMobile כוללת מגוון רחב של כלים המאפשרים לארגונים לשמור על קשר עם הצרכנים שלהם.

עדיין לא לקוחות? הירשמו עכשיו למערכת ה-CRM הטובה בישראל והגדילו את הרווחים:

Leave this empty:

Voicespin

חברת וויספין , שנוסדה ב2006 וממוקמת בגבעתיים, היא מובילה עולמית באספקת שירותי תקשורת אחידים ופתרונות תקשורת IP מבוססי לינוקס. לוויספין למעלה מ500 לקוחות בינלאומים הכוללים חברות eCommerce, מסחר, פיננסים, הייטק, גופי ממשל, משרדי עורכי דין, עסקים גדולים, חברות פרטיות ועוד. וויספין מתחייבת לאספקת פתרונות תקשורת אמינים ומתקדמים המשפרים את שביעות הרצון של המשתמש, מחזקים את נאמנות הלקוח, משדרגים את מערך הלוגיסטיקה של הארגון ואת יעילות התפעול שלו בשביל לגרום לשגשוג הארגון.

Vocalio

חברת Vocalio מספקת שירותי תקשורת ענן לעסקים בארץ ובעולם. החברה הוקמה לאחר 10 שנות ניסיון במוקדים טלפונים, בניהם מוקדי מכירה, שירות וייעוץ. החברה מתמחה במתן פתרונות תקשורת מתקדמים למוקדים טלפוניים, משרדים, מלונות, חברות תיירות, וחברות נוספות בארץ ובעולם. החברה מספקת שירותי תקשורת ופתרונות VoIP משופרים ושירותים מתקדמים נוספים.

עדיין לא לקוחות? הירשמו עכשיו למערכת ה-CRM הטובה בישראל והגדילו את הרווחים:

Leave this empty:

מורנט

חברת מורנט חברת מור נט תקשורת בע"מ הינה מהמובילות והבולטות בישראל בהתקנה והטמעת מערכות תקשורת מבוססות טכנולוגית VOIP ובכללן מרכזיות IP. לחברה יכולות ביצוע גבוהות, צוות מקצועי ומיומן במתן יעוץ, תכנון, יצור, הטמעה והקמת מערכות טלפונית VOIP מבוססות מרכזית IP. ללקוחות עסקיים ומוסדיים בכל גודל. שילוב ישומים ותכונות מיוחדות על פי צרכי הלקוח והטמעת מרכזיות IP.

חברת פון פלוס

חברת חברת פון פלוס בע"מ היא מפיצה מורשה של חברת שב”א להפצת שירות של “שרת תשלומים” ו”שרת אירוח” לתוכנת אשראית של שב”א מפתחת, מספקת ומשווקת שירותי ערך מוסף מתקדמים בתחום התקשרות זה מספר שנים. שירותי הערך המוסף של פון פלוס מיועדים לכל סוג עסק, בכל גודל ומיקום. וממוקדים בניהול הקשר בין העסק ללקוח.

רוצה לראות איך מערכת ה-CRM החכמה משפרת את העסק שלך?

להרשמה בחינם למערכת CRM  

ללא כל התחייבות יש לשלוח את הטופס במלואו:

Leave this empty:

הרשמה
חינם!