עדיין לא לקוחות? הירשמו עכשיו למערכת ה-CRM הטובה בישראל והגדילו את הרווחים:

Leave this empty:

מי מאיתנו לא נתקל בזה? מרוב עומס משימות בניהול תיקי הלקוחות , דברים לטפל, טפנים להרים, מיילים לשלוח, הצעות מחיר להכין הכל מתערבב בהכל ובסוף פיספסנו המון לקוחות. Frontask CRM באה לעזור...

מי מאיתנו לא נתקל בזה? מרוב עומס משימות בניהול תיקי הלקוחות , דברים לטפל, טפנים להרים, מיילים לשלוח, הצעות מחיר להכין הכל מתערבב בהכל ובסוף פיספסנו המון לקוחות. Frontask CRM באה לעזור לכם בניהול השוטף היום-יומי של ניהול קשרי הלקוחות שלכם. תוכלו לדעת בקלות "מה עלי לעשות היום", וברמת המנהל – מה על העובדים שלי לעשות. והכל כדי שלא תפספסו שום לקוח, ואף משימה לא תשכח.

בעזרת מערכת Frontask CRM פשוט נורא לתכנן את סדרי העבודה, כל אחד בהתאם לבית העסק שלו – מי מכם שמנהל ומטפל בפניות לקוח פוטנציאלי, מי שמנהל מוקדי שירות לקוחות, שימור לקוחות ועוד כל משמה כזו ניתנת להגדרה בקלות במערכת בענין של דקות בודדות והמערכת מוכנה ותבוא לעזרתכם ולעזרתם העובדים כדי ששום משימה לא תשכח – מטלפון מעקב, שליחת מיילים ועד לתזכורת פגישה.

במערכת קל ופשוט להגדיר רצף של שלבים לטיפול בפניות לקוח שונות באמצעות כך נוכל להגדיר את השלבים שאליהם אנו מעונינים לכוון את עובדינו בניהול העבודה שלהם מול הלקוחות.
באמצעות הגדרת השלבים נוכל גם להגדיר מי מעובדינו מתאים לטפל בכל שלב במשמה – כך למשל נוכל להגיד למערכת להעביר באופן אוטמטי את כל הפניות הכלליות לתיאומי פגישה לאנשי הטלמיטינג, ואת כל הפגישות עם לקוחות לאנשי המכירות, וכמובן את שימור הלקוחות נוכל להעביר לעובדים שזו הגדרת התפקיד שלהם. 

ניהול המשימות במערכת מאפשר לכם גם להעזר במספר הגדרות מתקדמת כמו למשל להגדיר באיזה משלבי העבודה יצא מייל או סמס אל הלקוח (באופן אוטמטי או על פי החלטת העובד המטפל), או למשל הגדרת שלבים שיובילו באופן אוטמטי לפתיחה של משימות אחרות לטיפול למשל סיום תהליך מכירה יכול לפתוח באופן אוטמטי תהליך של מעקב אחרי גביה.

כמנהל ניתן להגדיר בקלות את העובדים שברצונך לראות את המשימות הפתוחות לטיפולם, וגם להיות מעודכן תמיד בכל פעילות הנעשית על ידם, או בכלל פעילות כלשהי הנעשית במערכת באמצעות מערך דוחות מגוון למעקב אחרי טיפול במשימות.

ניהול משימות ומעקב אחריהן מעולם לא היה קל כל כך, Frontask CRM תמיד לעזרתך.

רוצה לראות איך מערכת ה-CRM החכמה משפרת את העסק שלך?

להרשמה בחינם למערכת CRM  

ללא כל התחייבות יש לשלוח את הטופס במלואו:

Leave this empty:

הרשמה
חינם!