עדיין לא לקוחות? הירשמו עכשיו למערכת ה-CRM הטובה בישראל והגדילו את הרווחים:

Leave this empty:

הקמת מועדון לקוחות וניהול קשרי לקוחות מעולם לא היו קלים יותר.

עם מערכת Frontask CRM ניתן בפשטות להזין אנשי קשר אל המערכת ולשייך אותם אל הקבוצה המתאימה, לסמן בלחיצת כפתור...

הקמת מועדון לקוחות וניהול קשרי לקוחות מעולם לא היו קלים יותר.

עם מערכת Frontask CRM ניתן בפשטות להזין אנשי קשר אל המערכת ולשייך אותם אל הקבוצה המתאימה, לסמן בלחיצת כפתור במה הם מתענינים, להפיץ אליהם דיוור ועוד. כי במערכת Frontask CRM מועדון לקוחות הוא חלק בלתי נפרד מניהול קשרי הלקוחות.

הקמת קבוצה של לקוחות בעלי ענין משותף נעשית בקלות. הקימו קבוצה, שייכו אליה אנשי קשר מתוך המערכת, או באמצעות פקודת הייבוא, ועדכנו את התחומים בהם הקבוצה מתענינת.

המערכת מציעה לכם מספר דרכים לעשות זאת – נהלו קבוצות של עבודה כפרויקט של תחום עניין מסוים, או אפילו תייגו את לקוחותיכם על פי פרופילים לציון תחומי ההתענינות שלהם ולשייכם למועדון.

מי מכם שמנהל מועדון לקוחות על מנוים לתקופות זמן יוכל להגדיר לעצמו גם בעבור כל אחד תזכורת לפני סיום המנוי כדי ליצור קשר עם הלקוח ולחדש את המנוי, בקלות....

תוכלו בלחיצת כפתור לפנות לכל הלקוחות שלכם באמצעות מייל או סמס ולעדכן אותם על מבצע מיוחד לחברי מועדון הלקוחות, תוכלו לזמן את כולם למפגש ברשת החנויות שלכם ולעדכן בכל עת את הפרטים הרלוונטים שלהם.

ניתן כמובן בכל עת להמשיך ולהוסיף אנשי קשר אל כל אחד ממועדוני הלקוחות שתקימו במערכת, כי אנחנו מבינים שמועדון לקחות זה חלק בלתי נפרד מניהול קשרי הלקוחות שלך, ובעזרת Frontask CRM תגלו גם כמה זה פשוט.

רוצה לראות איך מערכת ה-CRM החכמה משפרת את העסק שלך?

להרשמה בחינם למערכת CRM  

ללא כל התחייבות יש לשלוח את הטופס במלואו:

Leave this empty:

הרשמה
חינם!