עדיין לא לקוחות? הירשמו עכשיו למערכת ה-CRM הטובה בישראל והגדילו את הרווחים:

Leave this empty:

מערכת Frontask CRM מתייחדת בכך שהיא לא רק מערכת CRM, אלא היא מוקד פעילות שלם לכל הקשר שלכם הלקוח עוד בשלב שהוא פונה כמתעניין ראשוני. בעזרת מערכת Frontask CRM ניתן לקלוט את פרטי הפונה מאתרי האינטרנט השונים...

מערכת Frontask CRM מתייחדת בכך שהיא לא רק מערכת CRM, אלא היא מוקד פעילות שלם לכל הקשר שלכם הלקוח עוד בשלב שהוא פונה כמתעניין ראשוני. בעזרת מערכת Frontask CRM ניתן לקלוט את פרטי הפונה מאתרי האינטרנט השונים בהם אתם מנהלים את ההרשמות של לקוחותיכם וכבר מהרגע שבו הוא נרשם לנהל מולו תהליך אוטמטי לחלוטין של העברת מסרים אוטמטית לחלוטין לכל פונה ומתעניין.

מערכת Frontask CRM מאפשרת לכם לבנות תבניות חכמות של מיילים, או מסרונים, אשר בהם תוכלו לשלב נתונים הייחודים לכל פונה ופונה, לכל לקוח ולקוח - בעזרת פרמטרים אשר הם שדות שלאינפורמציה מתחלפת אישית, וכאשר הנמען מקבל את המסר מכם הוא מקבל את המסר בצורה אוטמטית אומנם אבל עם מסר אישי לחלוטין לפניה שלו, וכך סדרת המסרים יכולה להמשיך ולהתפרש על פני מספר ימים ואף שבועות, כשבתווך המערכת יכולה מעת לעת להזכיר לנציגי המכירות שלכם ליזום פניה אל המתענין על מנת להופכו ללקוח פעיל שלכם.

בנקודת זמן זו, עת הלקוח הפך ממתענין ללקוח פעיל ניתן , שוב בצורה אוטמטית לחלוטין, להפסיק את סדרת המסרים אליו כמתענין, ולהעביר אליו סדרת מסרים חדשה לחלוטין למשל עם טיפים על הפעלה , או רשימת מוצרים נוספים שקשורים וכן הלאה.

סדרת המסרים יכולה גם לשמש יוצעים ומלווים עסקיים, או מערכות המתעסקות בלומדים, כאשר התוכן מוזן מראש כל פעם כסיכום לנושא קודם , וחומר עזר לקראת הנושא הבא ולמעשה יכולה לשמש כל בית עסק וכל בעל עסק לשמור על הקשר עם לקוחותיו בצורה אוטמטית ואישית קלה לפעולה.

אנו ממליצים לכם ליצור תבניות מייל ולהפעיל סדרות של מסרים אל לקוחותיכם כך שתשארו תמיד בתודעתם הן כנותני שירות או ככאלו שמוכרים להם מוצרים רלוונטים נוספים המשלימים את החוויה.

רוצה לראות איך מערכת ה-CRM החכמה משפרת את העסק שלך?

להרשמה בחינם למערכת CRM  

ללא כל התחייבות יש לשלוח את הטופס במלואו:

Leave this empty:

הרשמה
חינם!