עדיין לא לקוחות? הירשמו עכשיו למערכת ה-CRM הטובה בישראל והגדילו את הרווחים:

Leave this empty:

מערכת Frontask CRM מציעה לך מערך כספים שלם כחלק ממערך ניהול קשרי הלקוחות וניהול המשימות שלך - הצעות מחיר, חשבוניות מס חתומות דיגיטליות, קבלות חתומות דיגיטלית, ודחות מעקב.

באמצעות מערכת...

מערכת Frontask CRM מציעה לך מערך כספים שלם כחלק ממערך ניהול קשרי הלקוחות וניהול המשימות שלך - הצעות מחיר, חשבוניות מס חתומות דיגיטליות, קבלות חתומות דיגיטלית, ודחות מעקב.

באמצעות מערכת Frontask CRM ניתן להכין הצעת מחיר ולהעבירה ללקוחות כמובן שיש להגדיר את הפרטים הכללים – אחוז המעמ, תאריך משוער להזמנה הערות כלליות ועוד, וכמובן לבחור את הפריטים הרלוונטים להצעת המחיר בעבור הלקוח.

את הצעת המחיר הזו ניתן כמובן להעביר ללקוח בין אם כמייל ישירות אליו או כקובץ PDF  המצורף לאחד מתבניות המייל.

את הצעת המחיר הזו נוכל כמובן להפוך לאחר אישור לחשבון עסקה – מעין מסמך המהווה דרישת תשלום, כזו שתעדכן את מצב החשבון של הלקוח בחיוב / זיכוי בהתאם לבחירתנו וכמובן את הסך בהתאם לחשבון העסקה. כמובן שנוכל לציין הן את תאריך הרכישה בפועל, והן את תאריך היעד לתשלום.
בחשבון העסקה הזה נוכל גם להעניק הנחה ללקוח ובסופו של דבר לשמור את חשבון העסקה כמסמך אותו נוכל לשלוח אל הלקוחות.


את הצעת המחיר ניתן עתה להפוך במערכת Frontask CRM לחשבונית מס, על ידי סימון פשוט בלחיצת כפתור - "הפקת חשבונית מס".

המערכת תיצור עתה עבורנו חשובנית מס על פי הפריטים שנשמרו כבר קודם בחשבון העסקה, ותציע לנו לשמור את חשבונית המס המקורית או להעבירה באמצעות תבנית מייל הקיימת מראש במערכת אל הלקוח שבעבורו הוצאנו את החשבונית.

חשבונית זו הינה קובץ PDF החתום דיגיטלית על ידי המערכת, חתימה אשר מעידה על תוקפו של המסמך, ועל כך שלא נערכו בו שינוים מרגע היווצרו, כנדרש על פי החוק.

שימו לב מסמך המקור הוא מסמך יחיד ואין אפשרות להפיק עוד מסמך מקור. עם זאת תוכלו בקלות להפיק מסמך המהווה העתק נאמן למקור, חתום גם הוא.

לאחר קבלת תשלום ניתן להזין אישור תשלום או לעבור ישירות להוצאת קבלה באם קיבלנו כסף מהלקוח.
נוכל להזין את אמצעי התשלום, את התאריך בו קיבלנו את התשלום, ואת כל יתר הפרטים – חשבון בנק, מס' אסמכתא או צ'ק ועוד. נוכל גם לבקש מהמערכת לציין תקבול זה כסוגר את החשבונית הפתוחה. 

הזנת תקבול כמובן מאזנת את מצב החשבון בכרטיס הלקוח, ובדוח הכספים הרלוונטי.

גם כאן המערכת תציע לכם לשמור את קבלת המקור כקובץ PDF חתום דיגיטלית, ותוכלו גם להעבירו אל הלקוח באמצעות אחת מתבניות המייל הקיימות במערכת.

באמצעות המערכת ניתן גם לעבור ישירות למצב הזנת חשבונית מס-קבלה, בעבור קבלה שאתם נדרשים להוציא ללקוח, והזנת תקבול שהלקוח העביר אליכם.


נוספו על כל אלו דוחות אשר יאפשרו לכם למצוא בקלות כל חשבונית או קבלה על פי תקופת זמן למשל ת. יעד לתשלום, או תאריך תשלום בפועל, ואפילו תאריך הפקת המסמך; ניתן למיין  על פי המוצרים שבמסמך, על פי החברה שהחשבונית/ קבלה מתייחסת אליה ועוד אפשרויות מיון וסינון נוספות וכמובן חיפוש ומיון ואפשרות להפקת העתק נאמן למקור מתוך הדוח ישירות.


אנו רוצים להודות לחברת רו"ח שטיינמץ – עמינח על הליווי והייעוץ בתהליך.

רוצה לראות איך מערכת ה-CRM החכמה משפרת את העסק שלך?

להרשמה בחינם למערכת CRM  

ללא כל התחייבות יש לשלוח את הטופס במלואו:

Leave this empty:

הרשמה
חינם!