עדיין לא לקוחות? הירשמו עכשיו למערכת ה-CRM הטובה בישראל והגדילו את הרווחים:

Leave this empty:

עסקים קטנים ובינונים מתקשים להתחרות בעסקים הגדולים, שכן לאלה יש תקציבי פרסום עצומים ומשאבי כח אדם גדולים. בעוד שבתחומים אחרים, היתרון של חברות קטנות יכול לבוא לידי ביטוי בשירות אישי יותר וממוקד יותר בלקוח,...

עסקים קטנים ובינונים מתקשים להתחרות בעסקים הגדולים, שכן לאלה יש תקציבי פרסום עצומים ומשאבי כח אדם גדולים. בעוד שבתחומים אחרים, היתרון של חברות קטנות יכול לבוא לידי ביטוי בשירות אישי יותר וממוקד יותר בלקוח, היתרונות הללו הולכים לעיתים לאיבוד בגלל יכולת שיווק מוגבלת, ומשאירים את העסקים הבינונים והקטנים במצב לא פשוט.

עם זאת, יש תקווה! לכל עסק, קטן או גדול, יש משאב נגיש ובעל פוטנציאל אדיר לייצור עסקאות – הלקוחות הרדומים, כלומר לקוחות שכבר קנו פעם אחת אך לא חזרו לקנות מכם מוצר או שירותים מאז, ואם כבר קנו פעם אחת, ובוודאי שיצאו מרוצים, אז למה שלא יקנו שוב?

מערכת Frontask CRM יכולה לעזור גם בתחום הזה, ולהקל מאוד את זיהוי הלקוחות הרדומים שלכם, והפיכתם ללקוחות ערים ופעילים, וזאת תוך ניתוח חכם של מאגר המידע, ובפניה ממוקדת ואישית לכל לקוח, תוך הסתמכות על ניתוח מחושב של הסטורית הפעילות מול הלקוחות והסטורית ההזמנות שלהם מבית העסק. כך יוכל בית העסק הקטן שלכם, לעבוד כמו הגדולים באמת, ולהרוויח הרבה יותר כסף ללא השקעה נוספת בפרסום.

ואם כבר לקוחות רדומים, אז מה עם לקוחות פוטנציאליים? כלומר, כאלה שפנו אליכם בעבר אבל מסיבה כלשהי לא נסגרה עסקה. אולי כדאי לפנות אליהם שוב עם מבצעים מיוחדים? בוודאי שכדאי, והסיכוי לסגור עסקה בפעם השניה גדל פי כמה!

בעזרת Frontask CRM תוכלו ולפלח את המידע שנצבר על פעילות הלקוחות, הקיימים והפוטנצאליים, באופן חד כתער, ולתת לכל לקוח את מה שהוא מחפש בדיוק, עם חבילות, מוצרים ומבצעים אטרקטיביים במיוחד, המתאימים ביותר לאופי הלקוח, ולמה שהוא מבקש. 

כך ניתן להפוך לקוח חד פעמי או מזדמן ללקוח קבוע ומרוצה, ואולי אפילו כזה שישמש עבורכם כסוכן להפניית לקוחות חדשים לגמרי, וכל זאת – על ידי שימוש חכם במאגר הנתונים שלכם, ובמערכת CRM שמבינה עסקים באמת.

עסקים רבים כבר יודעים - עם Frontask CRM, יהיו לכם יותר לקוחות, והרבה יותר רווחים. נסו אותנו גם אתם והווכחו!
 

רוצה לראות איך מערכת ה-CRM החכמה משפרת את העסק שלך?

להרשמה בחינם למערכת CRM  

ללא כל התחייבות יש לשלוח את הטופס במלואו:

Leave this empty:

הרשמה
חינם!