עדיין לא לקוחות? הירשמו עכשיו למערכת ה-CRM הטובה בישראל והגדילו את הרווחים:

Leave this empty:

אז כבר ישבת וחשבת וגם החלטת הגיע הזמן לקחת לעסק מערכת ניהול קשרי לקוחות. עכשיו נשאר לך להחליט האם להחליט האם מערכת ניהול קשרי לקוחות מקומית או 'בענן'?

כאן תקבלו את המידע – למה בענן?...

אז כבר ישבת וחשבת וגם החלטת הגיע הזמן לקחת לעסק מערכת ניהול קשרי לקוחות. עכשיו נשאר לך להחליט האם להחליט האם מערכת ניהול קשרי לקוחות מקומית או 'בענן'?

כאן תקבלו את המידע – למה בענן? ולמה Frontask CRM? בעבור ניהול קשרי הלקוחות בעסק שלך.

לעבודה עם מערכת ניהול קשרי לקוחות היושבת על שרתים מרוחקים ('בענן') יש מספר יתרונות בולטים:

1. זמינות הנתונים ונגישות אליהם מכל מקום שיש בו אינטרנט. הגישה למסד נתוני הלקוחות של החברה יכול להתבצע על ידי כל עובדי החברה כל מקום שיש בו אינטרנט – המחשב בבית, מחשב נייד בפגישה עם לקוח, אפילו מחשבי לוח וסלולארים, כך יכולים אנשי השטח שלך להתעדכן בכל הנעשה בחברה ובכל פרטי הלקוחות בכל זמן נתון וכמובן לעדכן חזרה נתונים לגבי הפעילות שנעשתה מול הלקוח. כך מנהלים קשרי לקוחות 'און-ליין'.

2. חיסכון ניכר בעלויות באמצעות גישה אינטרנטית למחשבי שרת מרוחקים נחסך ממך בעל העסק הצורך להחזיק שרת ייעודי יקר ומתוחכם לצורך ניהול קשרי הלקוחות. אין עוד צורך בהתקנות יקרות, בהחזקת שירות טכני או שרתים אותם יש לשדרג ולעדכן. כך אתה חוסך פעמים – הן בהשקעה בציוד והן בהשקעה בהחזקה של כח אדם יקר.

3. שרתים מאובטחים כי המידע שלך יקר, יקר מאוד. השרתים שמערכת Frontask CRM עובדת על גביהם מנוהלים ומתוחזקים על ידי צוותים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ומאובטחים ומגובים באופן סדיר.

4. עלות קבועה של דמי השימוש ללא הפתעות, ובמגוון מסלולים אשר מתאימים לכל גודל בית עסק וצרכי השימוש שלו. ניתן לבנות חבילות בהתאם לצורך שלכם ולבחור את המסלול המשתלם ביותר.

5. סנכרון שירותי יומן ואנשי קשר כי כדי לנהל את מערך הלקוחות נכון צריך להיות מעודכנים תמיד המרכת יודעת להסתנכרן מול יומני הסמארטפונים המתקדמים, ומול מערכות יומן נוספות, כך שתמיד תדעו ולא תפספסו את הפגישה הבאה. בנוסף תוכלו לבקש מהמערכת לעדכן ברשימת אנשי הקשר בסלולארי שלכם את כל הלקוחות שהיתה לכם פעילות מולם כך שתדעו תמיד מי מתקשר אליכם.

 מערכת Frontask CRM הינה המערכת המתקדמת והחדשנית ביותר שתמצא.
המערכת גמישה כך שהיא יכולה להתאים לכל סוג פעילות ולכל אופי של בית עסק, וכפי שכבר הזכרנו תוכל לנהל את כל מערך קשרי הלקוחות על גבי שרת ענן אשר יהיה זמין לך ולעובדיך מכל מקום.

שרתי הענן שלנו מתוחזקים ומטופלים באופן קבוע מגובים באופן סדיר, ומאובטחים על ידי חברות המתמחות בכך.

ניהול קשרי הלקוחות על גבי מערכת Frontask CRM יעזור לך לקדם את פעילות העסק – נמצא מסד נתונים מסודר של כל לקוחותיך ותיעוד של כל היסטוריית הפעילות שעובדיך השונים מנהלים מולם; 
ניתן בתוך המערכת להכין הצעות מחיר קבועות לשימוש כל העובדים וגם לאפשר להם את הגמישות שוודאי נהוגה מול כל לקוח ולקוח;
ניתן בקלות להפיץ קמפיין של הודעות טקסט (SMS) או מיילים לרשימות התפוצה שלך;
לנהל מועדון לקוחות ועוד ועוד.

Frontask CRM הבחירה הנכונה לניהול קשרי הלקוחות בעסק שלך!

רוצה לראות איך מערכת ה-CRM החכמה משפרת את העסק שלך?

להרשמה בחינם למערכת CRM  

ללא כל התחייבות יש לשלוח את הטופס במלואו:

Leave this empty:

הרשמה
חינם!